ALATURKA BURGER

Alaturka Burger’in kurucuları farklı sektörlerde kazandıkları deneyimlere ek olarak gıda sektöründe yeni yatırımlar yaparak çalışmalarına devam etmektedir. İstanbul merkezli restoran girişiminin temel amaçları arasında ilk sıralarda yurt genelinde katkısız gıda ürünlerini en iyi şekilde tanıtmak bulunur. 

Alaturka Burger açık mutfak konsepti, kendi bünyesinde yapılan ekmekleri, çiftlikten masaya gelen sağlıklı et ürünleri ve sosyal sorumluluk projeleri ile gıda sektöründe rakipleri arasında fark yaratır.

Evinizde gibi hissedeceğiniz aile ortamı, katkı maddesi bulunmayan sağlıklı burgerleri ve işini profesyonel şekilde yapan personelleri ile birlikte kaliteli hizmet anlayışına sahiptir.

MİSYONUMUZ

Alaturka Burger olarak gurme lezzetler, farklı tatlar, özel sunumlar, doğal, katkısız ve sağlıklı ürünler ile hizmet vermek. 

Personel eğitimleri, temizlik kuralları, menü çeşitleri ve farklı konseptleri ile müşterilerin taleplerini, isteklerini, beklentilerini en iyi şekilde karşılamak.

VİZYONUMUZ

Alaturka Burger olarak yurt genelinde açılacak yeni franchise şubeler ile gelişmeye devam ederek ülke ekonomisine katkı sağlamak. 

Gıda sektörünün en iyileri arasında ilk sıralarda olarak konumunu korumak ve değerlerine sahip çıkmak.

burger_logo-01